Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Evropský den jazyků v naší škole

altV úterý 26.9. proběhl v naší škole projektový den na téma Evropský den jazyků. Všechny děti byly hned ráno rozdělené do sedmi skupin, ve kterých po celý den plnily připravené úkoly. Od úvodu, který byl zaměřený na řeč slyšitelnou i neslyšitelnou (učili jsme se i znakový jazyk), jsme se přehoupli k dalším úkolům. Děti řešily úlohy zaměřené na cizí jazyk nám nejbližší - slovenský, hrály si s českým jazykem a zpracovávaly i prezentaci o evropském státu. Každá skupina si vylosovala svůj stát.
   Prezentace z tohoto projektu si můžete prohlédnout v přízemí školy u šaten, foto je ve fotogalerii.
   A čemu se děti učily v tomto dni? Hlavně spolupráci, naslouchání a trpělivosti. Chválíme vedoucí všech skupin, že dokázali ukočírovat práci tak různorodých uskupení.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí