Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední zvonění

altA už je to tady. Závěr školního roku a loučení s kluky a děvčaty ze 4. ročníku, kteří nám odcházejí do jiných škol. Špalír vytvořený ostatními spolužáky vytváří slavobránu, kterou jednotlivé děti procházejí se zvonečkem v ruce. Nejdřív David G., Viki, Matyáš, Vojta, Filip a vláček ukončuje Anetka.
Po této krátké tradici se přemístíme do amfiteátru a za přítomnosti pana starosty Josefa Víchy, tatínků, maminek, přátel školy hodnotíme právě ukončený školní rok. Jaký byl? Však si stačí rozkliknout všechny příspěvky na našem webu. Byl bohatý na pěkné akce, na projekty, na učení,...
Děkujeme Vám všem, kteří jste stáli při nás, podporovali jste nás, pomáhali nám.
Za kolektiv pracovníků školy a školky hezké léto přeje
                                                    David Šrom, ředitel

PS: Krom školních fotek naleznete v galerii i fotografie pořízené panem Jiřím Hajdukem.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí