Informace k poslednímu týdnu škol. roku 2016/2017

Kluci a holky,
před námi je poslední týden školního roku 2016/2017. Pro jednotlivé dny máte rozepsáno, co společně plánujeme, tak to nepopleťte. :)

Pondělí 26.6. – proběhnou třídní práce, děti odevzdají učebnice (vygumované a slepené), na školní zahradě budeme opékat špekáčky, které si děti přinesou z domova, proběhne turnaj v ringu
Úterý 27.6. – 3.a 4. ročník jede na výlet na kolech do Podhradí, 1. a 2. ročník jede na Podhradí autobusem. V kempu budeme jezdit na lodičkách a máme objednaný oběd, který hradíme z prostředků našeho klubu rodičů. Děti, které jedou autobusem, hradí bus ve výši 35 Kč. Předpokládaný příjezd do školy v 14.30 hod.
Středa 28.6. – proběhne na školní zahradě tradiční Školní olympiáda, děti si mohou připravit převleky za vybraný stát, který budou reprezentovat
Čtvrtek 29.6. – půjdeme do lesa k potoku Melečku. S sebou svačinku, pití, pláštěnku (možnost si opéct špekáček). Předpokládaný návrat v 13.00 hod. Oběd mají děti ve škole.
Pátek 30.6. – Poslední zvonění, rozloučení s dětmi ze 4. ročníku, předání vysvědčení. Ukončení v 9.00 hod., tento den již děti nemají oběd ve škole.

A HURÁ NA PRÁZDNINY!!!