Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní slavnost máme za sebou

altV sobotu 17. června se již po jedenácté uskutečnila Zahradní slavnost, kterou uskutečnil s naší školou Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Počasí nepřálo, ale ve 14 hodin program vypukl za účasti mnohých voděodolných borců, kterým děkujeme za účast, otužilost a celkovou vytrvalost. K poslechu i k příležitostnému tanci hrála cimbálová muzika Gizdi, vystoupili kluci a děvčata z naší školy, loutkové divadélko z Opavy, karetní mág Richard.
Musím poděkovat maminkám za upečené buchty, „klubákům“ a dalším ochotným rodičům, zaměstnancům školy a dětem za spoustu práce, kterou pro zdar naší akce vykonali.
Foto z akce naleznete v naší galerii!

altAkce byla finančně podpořena dotačním porgramem Města Hradec nad Moravicí 2017.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí