Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Návštěva polského Baborówa

alt26. května dostaly naše nejstarší děti pozvánku k návštěvě polského Baborówa, kde na místní základní škole probíhal Den bezpečnosti. Po milém přivítání se naše děti zapojily do aktivit, jejichž účelem nebylo zabavit, ale poučit. Děti si vyzkoušely poskytování první pomoci, zajímavé bylo stanoviště vodních záchranářů, následovalo stanoviště policie, hasičů i zdravotníků.
Ke dřevěnému kostelíku sv. Josefa nás provázela dějepisářka místní školy a její výklad byl velmi zajímavý.
Naše poděkování směřuje k Lence Mišičkové z Fit Sports Club, která nám umožnila účast na této akci. Foto naleznete v galerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí