Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výchovný koncert v ZUŠ Hradec

alt19. května byli naši školáci a starší dětí z mateřské školy přizváni na výchovný koncert v ZUŠ Hradec nad Moravicí. Mezi mnoha šikovnými dětmi, které nám představily hudební nástroje, vystoupila i 3 děvčata z naší školy. Viki, Kristýnka Š. a Káťa  nám ukázaly, kolik píle a svého času musely vložit, aby tak krásně zvládly svůj hudební nástroj (v případě Káti hlasivky). Protože se děti chovaly při koncertě moc hezky, vypadá to, že výchovný koncert je opravdu vychoval.
Zpáteční cestu jsme i se zmrzlinovou přestávkou zvládli přes zámecký park. Viděli jsme i bílého čápa a užovku obojkovou, mnoho krásných starých buků, rozkvetlých rostlin,... Však se podívejte do fotogalerie!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí