Svíčkový ples je za námi

altV pátek 17. února pořádal náš Klub rodičů ZŠ Žimrovice v domoradovickém kulturáku tradiční Ples při svíčkách. Hojně navštívená akce už od začátku chytla správné tempo, hudební skupina Unico hrála výborně, krásné bylo vystoupení tanečního souboru Hradecký kmínek a vtip nechyběl stepařkám z Opavy TS Plus. Klubáci, jejich rodinní příslušníci i další dobrovolníci připravili nádhernou akci, na které se všichni, jak pevně doufám, dobře bavili. Vrcholem byla bohatá tombola, za kterou děkuji sponzorům, rodičům našich žáků i zaměstnancům školy.
Chtěl bych poděkovat všem organizátorům za nádhernou kulturní akci, která stála opravdu hodiny a hodiny perné a promyšlené práce!

Za spokojené účastníky
                                    David Šrom, ředitel školy