Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Svíčkový ples je za námi

altV pátek 17. února pořádal náš Klub rodičů ZŠ Žimrovice v domoradovickém kulturáku tradiční Ples při svíčkách. Hojně navštívená akce už od začátku chytla správné tempo, hudební skupina Unico hrála výborně, krásné bylo vystoupení tanečního souboru Hradecký kmínek a vtip nechyběl stepařkám z Opavy TS Plus. Klubáci, jejich rodinní příslušníci i další dobrovolníci připravili nádhernou akci, na které se všichni, jak pevně doufám, dobře bavili. Vrcholem byla bohatá tombola, za kterou děkuji sponzorům, rodičům našich žáků i zaměstnancům školy.
Chtěl bych poděkovat všem organizátorům za nádhernou kulturní akci, která stála opravdu hodiny a hodiny perné a promyšlené práce!

          Za spokojené účastníky
                                    David Šrom, ředitel školy

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí