Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Projektový den a přespávání ve škole

altV pondělí 30.1. proběhl ve škole projektový den "Kouzelný les", v rámci kterého děti ve skupinách plnily připravené úkoly. Kromě práce v učebně jsme vyrazili i do terénu, protože kde jinde naplnit cíle projektu, nežli v samotném lese. Myslím, že jsme si to všichni náramně užili a děti se naučily mnohým novým věcem.
Večer se sešli 22 dětí a 3 pedagogové školy ke společnému nocování ve škole. Letošní počet dětí ovlivnila řádící chřipka, přesto všichni po večerním programu a společném promítání sladce usnuli. Sladké bylo i vstávání, protože nás čekala báječná snídaně plná dobrot od maminek. Odměnou za pololetní práci bylo promítání filmu Anděl Páně 2 v Kině Orion.
Děkujeme maminkám za mnoho jídla, které budeme dojídat ještě v následujících dnech. Panu Kožanému děkujeme za hrníčky, které nám posloužily jako ceny za soutěže.
Foto z akcí naleznete v galerii!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí