Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost Slabikáře - pasování prvňáčků za čtenáře

altV pátek 11. listopadu proběhla za účasti samotného krále říše Písmenek, dvořanů i poddaných Slavnost Slabikáře. Prvňáčci naší školy pod vedením paní učitelky Šromové ukázali, co se vše za předchozí měsíce naučili. A nebylo toho málo! Kromě písmenek, slabik i slov přečetly děti plynule věty. Pan král byl nadšen a právem Roxanku, Andrejku, Janičku a Míšu (naše prvňáčky) pasoval za čtenáře. Děti obdržely své Slabikáře, říše opět sílí a moudří!
Děkuji dětem a paní učitelce za krásné a působivé vystoupení!

               Král Písmenek David I. Šrom

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí