Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Oslava svátku sv. Martina

altV předvečer svátku svatého Martina (10.11.2016) proběhl v naší škole tradiční lampiónový průvod Slavnost světel. Ještě dříve, nežli se had světýlek rozešel od školy přes Záhumenní k mateřské škole a pak zpět po Hradecké ulici ke škole, upekly děti z 1. a 2. ročníku krásné svatomartinské rohlíčky. Ty pak dostali všichni, kteří se vydali po světélkách přes potemnělou školní zahradu a zapamatovali si obrázky na trase.
Všem děkujeme za účast, protože stále máme na paměti, že i málo světla dokáže prozářit tmu!
Foto z pečení rohlíčků i lampiónového průvodu naleznete v galerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí