Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Turnaj ve florbalu s CZŠ sv.Ludmily

altVe středu 9.11. se naše dvě školní florbalová družstva, která byla složena z kluků a holek 3. a 4. ročníku, utkala v ADP proti dvěma družstvům stejně starých (mladých) dětí z CZŠ sv. Ludmily z Hradce nad Moravicí. V krásných a vyrovnaných zápasech měly více štěstí naše děti. Vyhrály a vybojovaly poháry hned za 1. i 2. místo. Krásnou atmosféru připravili druháčci z Hradce, kteří na turnaj dorazili i s transparenty.
Děkujeme hlavní organizátorce turnaje paní Mišičkové, která zápasy odpískala a zajistila i ceny pro všechny účastníky. Sláva vítězům, čest poraženým. Těšíme se na další vzájemné klání.
Foto naleznete v galerii!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí