Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Tak jsme byli v Praze

alt
Tak to máme za sebou. Naše návštěva Prahy – matky měst (otec je neznámý) ve dnech 18. až 20. října skončila. Bohatý program přinesl mnoho krásných zážitků, ale také mnoho vzal. Dětem suvenýry udělaly průvan v peněženkách, dospělým pak ubylo chrupavky v kolenních kloubech.
altMyslím, že za všechny mohu říci, bylo to hezké! Rozepisovat se o tom, co vše jsme viděli a zažili, je zbytečné. Více poví foto a to naleznete na obvyklém místě ve fotogalerii. Děkuji všem účastníkům výletu za pěkné chvíle i dobrou reprezentaci naší školy.

Projekt byl podpořen dotačním programem Města Hradec nad Moravicí.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí