INFORMACE KE ŠKOLNÍMU VÝLETU DO PRAHY VE DNECH OD 18.-20.10.2016

altVážení rodiče, milé děti,
termín našeho plánovaného výletu se blíží, proto zasíláme informace. Tyto jsme dali i dětem společně s prohlášením o bezinfekčnosti. Jestliže Vám chybí některé další informace, obraťte se na třídní učitele.

Odjezd: 18.10.2016 v 6.30 hod. ze zastávky Žimrovice (U Dihlů), sraz v 6.15 hod.
Příjezd: 20.10.2016 v 18.16 v Opavě (Východní nádraží)
Vybíráme: prosíme o doplatek 300 Kč do konce tohoto týdne!

Program:

• Úterý – Zrcadlová síň na Petříně, Petřínská rozhledna, Pražský hrad – Malá strana – Karlův most
  • Středa – ZOO Praha, Vyšehrad, večerní prohlídka Prahy
  • Čtvrtek – Prohlídka centra Prahy

Ubytování jsme v Hostelu Klamovka, zajištěné máme snídaně a teplé večeře. Z prostředků sponzorských darů uhradíme jízdné, vstupy.

S sebou:
dobrou obuv, teplé oblečení (mikina nebo bunda), čepici, 2 páry ponožek, pláštěnku nebo deštník, přezůvky, pyžamo, hygienické potřeby, spodní prádlo (2 ks), zápisník a tužku, peníze pro vlastní útratu - vše ve velkém batohu nebo v malém kufru na kolečkách, každé dítě bude mít přibalený malý batoh na plánované vycházky, láhev na pití, KARTIČKU POJIŠTĚNCE

V úterý si děti vezmou jídlo na celý den, teplá bude až večeře.

Další info pro rodiče
• Děti budou mít na krku visačku s adresou hotelu, telefonní číslo na ředitele a paní učitelku (obdrží ve vlaku).
• Jestliže budete chtít s Vaším dítětem mluvit, můžete telefonovat na číslo ředitele (739 302 036) po 19. hodině, rádi Vám dítě dáme k telefonu.
• Jestli dáte svému dítěti vlastní mobil, necháme na Vašem uvážení, u mladších dětí spíše nedoporučujeme.