Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výlet třeťáků a čtvťáků po Jeseníkách

altPo sopkách byli naši třeťáci a čtvrťáci vyloženi v obci Václavov u Bruntálu poblíž chalupy Šromů. Po krátké pauze, kdy kobylky děti pojedly buchty, se všichni vydali do kopců nad chalupou. V lesích jsme hráli hru, při které děti přenášely tajnou zprávu, potom družstva pomocí holí dostávali míček z bodu A do bodu B. Také jsme zahráli hru "liščí ocásky" při západu slunce.
Po návratu na chalupu jsme upekli pizze a ze špejlí a "maršmelounů" opět děti v družstvech stavěly stavby. Čas ke spaní ale ještě stále nenastal. Šli jsme na stezku odvahy k místnímu kostelu. Odvážný není ten, kdo se nebojí, ale ten, kdo svůj strach dokáže překonat. A těch bylo ten večer opravdu hodně.
Ráno po společné snídani nás minibus zavezl k Rešovským vodopádům. Výlet jsme si opravdu užili a odměna (řízek a brambory) byla zasloužena. Protože jsme do odjezdu vlaku měli ještě čas, navštívili altjsme arboretum Makču Pikču. A pak jsme už opravdu museli k vlaku.
Věříme, že si děti výlet opravdu užily. My určitě ano!
                                                               David a Alena Šromovi

Platba dopravy byla hrazena z dotačních prostředků poskytnutých Městem Hradec nad Moravicí a Klubem rodičů ZŠ Žimrovice, z.s. Děkujeme!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí