Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Prázdniny jsme vynesli, školní rok přiinesli

altDovolil jsem si přeměnit verš z básničky, kterou děti recitují při vynášení mařeny. Je to tak, prázdniny jsme vynesli, nový školní rok 2016/2017 přinesli. Vše se to odehrálo 1. září v amfiteátru naší školy. Pan starosta Josef Vícha a  za Smurfit Kappa pan Jiří Kříž přivítali čtyři prvňáčky  a popřáli úspěšný rok i ostatním školákům. K těm v letošním roce navíc přibylo ještě 16 dětí, které se pod křídly ZŠ Žimrovice budou vzdělávat v tzv. domácím vzdělávání.
Všem dětem přejeme mnoho školních i neškolních úspěchů, dobré a věrné kamarády a samozřejmě přátelské učitele. Čeká nás mnoho pěkných projektů a těším se, že si to společně opravdu užijeme. Za všechny zaměstnance školy se těší
                                                       David Šrom, ředitel

PS: Ve fotogalerii naleznete ze zahájení několik fotografií.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí