Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední zvonění

altToto uteklo. Je to jen chvíle, kdy jsme se po minulých prázdninách vítali a jsou tu další prázdniny. A protože je poslední den školního roku 2015/2016, přichází velké účtování, vyhodnocování celoročních aktivit a loučení s odcházejícími dětmi.
Na tuto slávu nás přišel navštívit pan starosta Josef Vícha, který se zúčastnil i pasování Rytířů roku 2016. V tomto školním roce čestný titul za obětavost a kamarádství získala Kristýnka Šustková a Deniska Grossmanová.
Při slavnostním ceremoniálu jsme se rozloučili s dětmi, které budou pokračovat ve svém studiu na hradeckých školách. Všem jim přejeme mnoho úspěchů.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí