Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Velký pochod

altZávěr školního roku patří třídnickým pracím a jiným vylomeninám, kterým jsme se vyhli tak, že jsme v úterý 28. června již v 7.05 nastoupili do linkového autobusu směr Dubová. V obci nás už čekal Vašek z 1. třídy, který nás dovedl do sochařského ateliéru svého tatínka. Manželé Skalíkovi nás provedli dílnou i zahradou a připravili pro nás několik velmi zajímavých "sochařských" úkolů.
   A pak jsme se vydali zkratkou, která nebyla úplně nejkratší, přes Vendelín do Annina údolí, dále po červené jsme kráčeli k Papírenskému splavu a kolem náhonu jsme došli po 13 kilometrech zpět do školy. Cestou jsme opekli buřty a jiné pochutiny.
Však se podívejte do fotogalerie!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí