Poslední týden školního roku 2015/2016

altJe před námi poslední týden v tomto školním roce. Na každý den máme naplánovanou nějakou akci, tak se dobře podívejte, co nás čeká a snad i nemine.

• Pondělí 27.6. - Školní olympiáda, začátek v 8.00 hodin, v případě nepříznivého počasí půjdeme do tělocvičny, tak boty i do haly.
  • Úterý 28.6. - v 7.05 hod. od obchůdku odjíždíme do Dubové (sraz na zastávce v 6.55 hod.), kde navštívíme kamenickou dílnu pana Skalíka. Potom odcházíme do Podhradí a po červené značce kolem Moravice do Žimrovic. Návrat do školy do 15.00 hod., děti mají oběd odhlášený, po cestě budeme opékat. Další informace děti dostanou na lístečcích.
  • Středa 29.6. - třídnické práce - odevzdávání vygumovaných a zalepených knih, úklid tříd
  • Čtvrtek 30.6. - poslední zvonění, rozloučení v amfiteátru a rozdávání vysvědčení. Plánovaný konec v 9.30 hod., školní družina již tento den není.