Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Školní výlet 2016

altŠkolní výlet 2016 = horko, výheň, dusno, pot.
Ještě ráno, když jsme vyjížděli ze školy, byla teplota příjemná. Hned s "otvíračkou" jsme vstoupili do Muzea Tatry Kopřivnice, kde jsme prošli krásnou expozicí vývoje automobilky od prvopočátku do současnosti. Přesun do Archeoparku Chotěbuz a růst teploty. Celý areál je krásně otevřený na vyvýšeném kopci, takže slunci nic nestálo v cestě nás náležitě grilovat. A pak přesun do Havířova na jarmark v Kotulově dřevěnce. Peníze utracené, pití vypité (děkujeme panu Večerkovi za dodání 18 balení vody), šaty propocené = čas návratu.
Děkujeme Klubu rodičů ZŠ Žimrovice za financování celé akce! Foto naleznete v galerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí