Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní slavnost

altV sobotu 18. června 2016 v odpoledních hodinách na školním pozemku proběhl již 11. ročník Zahradní slavnosti. Akce se konala v duchu oslav 700. výročí narození Karla IV.. Kromě bubenického souboru Boris v programu vystoupily školní děti, přišel i král Karel IV. Velký obdiv si vysloužilo sokolnické vystoupení. Ti nejvytrvalejší vydrželi až do promítání filmu Noci na Karlštejně.
   Děkuji školákům za krásné vystoupení a nádherné výtvarné práce, zaměstnancům školy a rodičům z klubu rodičů za přípravu a realizaci slavnosti, všem stánkařům v tvořivých dílnách za mnoho hodin, které věnovaly dětem při zajímavých aktivitách. V neposlední řadě děkuji maminkám za upečení velkého množství buchet, které akci náležitě osladily.
Akci finančně podpořilo Město Hradec nad Moravicí.
Podívejte se do fotogalerie na snímky z akce.


Na Zahradní slavnosti se mi nejvíc líbili sokolníci. Měli krásného výra velkého a sovu pálenou. Pak se mi líbila barvířská dílna, kde jsme si mohli nabarvit šátek.
Vanda Zmijová, 4. ročník

Mně se líbilo promítání filmu Noc na Karlštejně a opalování gotického písma s pečetí, přestože mi to jednou shořelo. Film se mi líbil, protože jsem mohla zůstat na zahradě do jedenácti večer. Opalování gotického písma se mi líbilo, protože to bylo jako v době Karla IV.
Darina Kowalová, 4. ročník

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí