Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Kroužek Šikulů v květnu nezahálel

altV květnu Šikulové vyráběli obrázky z luštěnin. Moc se jim povedly srdíčka, obličeje i hory. Ručky podle fantazie skládaly čočku, hrách i fazolky, aby vznikla malým umělcům velká díla. Další dvouhodinovku jsme věnovali barvením triček. Někdo použil bramborové razítko, jiný zase papírovou šablonu. Všem se to moc povedlo. K tričku by se hodil i nějaký módní doplněk, a tak další týden si děti vyrobily přívěsky na kůži. Také jsme si do vyzdobených květináčků zasadili slunečnicová semínka. Poslední Šikulovské odpoledne jsme pekli výtečnou pizzu. Fotky najdete ve fotogalerii. Za Šikuly Petra Tomanová

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí