Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vánoční besídka

VánocePoslední tečkou v tomto kalendářním roce byla ve školní družině vánoční besídka. Po návratu z lesa jsme se všichni sešli u stromečku. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy, některé odvážné děti nám zarecitovaly, zazpívaly, zahrály na rozličné hudební nástroje, tanečníci se zavlnili v rytmu country pod vedením paní vychovatelky. Všichni se hlavně těšili na rozdávání dárečků. Kromě těch, které si děti nadělily navzájem, jsme se radovali i ze sportovních potřeb, které jsme si zakoupili z prostředků našeho sdružení rodičů.
V závěru se děti sešly u talířů s vodou, v kterých si pouštěly oříšky se svíčkami.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí