Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Smažení vajíček a Otvírání studánek

alt

Na svatodušní pondělí 16. května proběhlo na školní zahradě smažení vajíček neboli snošky. Akci pořádala základní škola ve spolupráci s Klubem rodičů ZŠ Žimrovice. Slunečné počasí posilovalo chuť k jídlu, takže se celkem na smaženici použilo 260 vajíček.
   Během pondělního odpoledne vystoupily děti s pásmem Otvírání studánek sestaveného z básní Miloslava Bureše. Naši studánku Rubínku tak děti „otevřely“ pro letošní rok. Všem organizátorům akce děkuji za výbornou spolupráci.
Koukněte se do fotogalerie!


Nejvíce se mi líbilo ze včerejška naše vystoupení. Ale to není vše. Měli jsme i moc dobrou vaječinu. Než skončilo vystoupení, vaječina se ještě dělala. Bylo to ale krásné vystoupení před všemi rodiči. Nejlepší den!
Dan Kocián, 4. ročník

Včera ve škole jsme otvírali studánky. Bylo to super. Anetka Barešová byla Rubínka. Pak na školní zahradě proběhlo smažení vajíček. Vaječina s chlebem byla Výborná. Děti si hrály, pobavily se. Abych nezapomněla, vajíček bylo 260. Doufám, že Vám chutnalo, mně teda jo!
Kája Heiderová, 3. ročník


Svítilo sluníčko a bylo moc hezky. Při otevírání studánek se na nás přišli podívat i rodiče. Byla dobrá vajíčka. Podařená akce. Myslím, že i ostatním lidem se to líbilo.
Vanda Zmijová, 4. ročník

Líbilo se mi představení. Povedlo se! A taky si myslím, že to lidem udělalo radost. Smažení vajec se taky povedlo. Tento rok toho bylo hodně – 260 vajíček. Těším se na příští rok. Tento rok to bylo skvělé!
Deniska Grossmanová, 4. ročník

Bylo to tam krásné. Nádherná atmosféra, vystoupení se líbilo. Děti si mohly hrát na školní zahradě a smaženice se udělalo hodně. Moc se mi tam líbilo!
Anetka Barešová, 3. ročník

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí