Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výlet na koloběžkách

Připravit salte ke startu, jedéééém... Je zrovna třináctá hodina a třináct účastníků na koloběžkách se vydává na závodní dráhu podél řeky Moravice. K mému překvapení nabíráme neuvěřitelnou rychlost. I ta nejmenší kolečka se točí, jakoby je poháněl motor. Vstříc všem překážkám se náš dlouhý průvod plný různých typů koloběžek vydal krásným prostředím, které na nás dýchalo svěžím jarním vánkem. Byla to nádherná podívaná po okolí. Nesměla chybět i soutěžní disciplína, kde se jelo na přesnost na dva shodné časy. Všechny děti byly nakonec odměněny lízátkovými bonbóny.
                          Petra Tomanová, vedoucí turisticko-přírodovědného kroužku

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí