Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Den Země aneb Ukliďme si kolem sebe

altV pátek 22.4. proběhl od rána Den Země. Zatímco v jiných letech jsme vyráželi do okolí, letos jsme zůstali v našem školním areálu, abychom mu dali nový lesk. Děti pracovaly v několika skupinách. Každá skupina měla jiný úkol a úkolů bylo opravdu hodně. Chceme, aby nám na zahradě vyrostly nové vyvýšené záhony, které budou součástí "Babiččiny zahrádky". Náš "Dědečkův sad", kde máme vysazené některé krajové odrůdy, jsme již o dva dny dříve upravovali s odborníkem panem Radimem Lokočem (roubovali jsme stromky a dělali jejich střih).
Však se koukněte do fotogalerie, kde naleznete záznamy z roubování i ze Dne Země. Děti se opravdu činily!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí