Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Školní ples 2016 je minulostí

altV pátek 12. února 2016 proběhl v Kulturním domě v Domoradovicích tradiční Svíčkový ples, který organizoval Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Povedený a výborně zorganizovaný ples přitáhl do Domoradovic na 130 lidí, kteří určitě nelitovali, že na Svíčkový ples dojeli.
Chtěl bych poděkovat všem rodičům z Klubu rodičů ZŠ Žimrovice i dalším pomocníkům za hodiny a hodiny práce, které věnovali ze svého volného času přípravě i samotné realizaci plesu.
Děkuji také všem rodičům a sponzorům za dary, které věnovali do tomboly. Rád připomínám, že všechny vydělané peníze jdou na podporu dětí naší školy.
    Ještě jednou velké díky!    David Šrom, ředitel

Přikládám ještě poděkování, které dorazilo do školního mailu:
Dobrý den, moc bych chtěla za všechny účastníky stolu č. 12 poděkovat za zorganizování úžasného plesu. Díky dobrým referencím jsme se rozhodli navštívit malý, avšak útulný kulturní dům v Domoradovicích. Pro mnohé z nás to byla na tomto místě premiéra. Jde vidět, že Váš Klub rodičů funguje opravdu skvěle. Hezky nás přivítali, usadili, starali se o naši zábavu, a to vše s úsměvem a elegancí. Svíčky tomu všemu dodaly bezesporu romantický nádech a pro mnohé příjemnou nostalgii. Chválíme také výborný guláš, koláčky a v neposlední řadě programovou část - předtančení a bombastické bubny! Ještě jednou velké díky a rádi se budeme těšit na příští rok.
Za celý kolektiv spokojených návštěvníků Petra Tomanová, DiS

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí