Přespávání ve škole a recitační soutěž

altUž to máme za sebou. V předvečer pololetního vysvědčení se sešlo 30 statečných a 3 předáci ve škole ke společnému přenocování. Tomu ale ještě předcházela zábava (hry, hádanky, kouzelník). A pak po vzoru sardinkové konzervy jsme se naskládali do učebny, abychom ze spacáku se podívali na pohádku a následně se pokusili usnout. Některým se to i povedlo.
Ráno nás probudila písnička. Sbalili jsme spacáky a společně posnídali buchty od maminek, kterým tímto děkujeme, a vánočku od pana Jarka, kterému tímto také děkujeme.

Ještě před odjezdem do hradeckého kina proběhla recitační soutěž mladších a starších děti. A jak to dopadlo?
Mladší děti:  1. Štěpán Balnar, 2. Hynek Vícha, 3. Katka Škrobánková
Starší děti:    1. Anetka Barešová, 2. Dan Kocián, 3. David Groda

Všem dětem děkujeme za přípravu a odvahu. Foto naleznete ve fotogalerii.