Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Putování do Betléma přes kapli sv.Josefa v Žimrovicích

altVčera 21. prosince 2015 v kapli sv. Josefa v Žimrovicích děti za doprovodu zaměstnanců školy Putovaly do Betléma ve vánoční hře a následně pak koledovaly. Vše důležité popsal a na fotografiích zvěčnil Milan Mainuš, tak bych si odpustil další mé story. Děkuji všem, kteří dorazili, dětem za obrovské úsilí, které do hry a zpěvu vložily. D.Š.

Přátelé, na dnešní podvečer připravily děti a zaměstnanci Základní školy v Žimrovicích koledování v kapli sv. Josefa. Za krátkou dobu společně nacvičili divadelní scénku s názvem „Putování do Betléma“. Nebyl jsem sám, kdo koukal jak dlouhé a složité texty jsou děti schopny se naučit nazpaměť a nic nepoplést. Přitom děj byl naprosto srozumitelný a navíc příjemně vtipný a pravdivý i v současnosti. Po uvedení příběhu kolem Ježíškova narození děti předvedly jak se naučily koledy. Poslední si pak zazpívala celá kaple. Závěr patřil sousedskému povídání v chladném večeru při svařeném víně. Milan Mainuš

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí