Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

6.vánoční jarmark je vzpomínkou

alt6.vánoční jarmark, který proběhl 3.prosince 2015, je již vzpomínkou. Od 14.00 hod. začaly oficiálně vánoční trhy, na kterých se naše škola vydatně podílela. Program jarmarku pokračoval až do 17.00 hodiny, kdy kočár za znělky trubačů přivezl pana starostu Josefa Víchu, místostarostu Romana Celtu a hradeckého pana faráře Martina Kierase. Po proslovech hostů byl slavnostně zapálen (rozuměj rozsvícen) vánoční stromeček. Školní děti pěly koledy jako o duši, po nich zazpívaly i polské děti.
A ještě jednou přijel kočár. Tentokrát z něj vystoupil svatý Mikuláš s anděly.
Jsem vděčný všem vystupujícím, dětem i pedagogům, prodejcům, hasičům i Areálu dobré pohody za nádhernou spolupráci.
Ve fotogalerii najdete pár fotek školních a jako nášup fotografie Milana Mainuše. Tak se určitě koukněte!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí