Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost světel v Žimrovicích

alt11. listopadu 2015 se Žimrovice v podvečerních hodinách rozsvítili desítkami svíček, blikaček a lampiónků. Naše škola ve spolupráci s Klubem rodičů ZŠ Žimrovice uspořádala tradiční lampiónový průvod - Slavnost světel. Od školy prošel průvod přes ulici Záhumenní ke školce a po ulici Hradecká jsme se vrátili ke škole. Děti mohly projít školní zahradou, kde je čekaly strašidelné postavy. Kdo z dětí si zapamatoval obrázky, které na trase byly rozvěšené, dostal sladkou odměnu. Celou akcí jsme si připomenuli, že i málo světla dokáže prozářit tmu.
Ve fotogalerii naleznete pár fotek z pěkné akce.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí