Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Už nám to začalo!

alt

Tak už nám to začalo! Klukům i děvčatům, rodičům i zaměstnancům školy začal nový školní rok 2015/2016. 1. září jsme přivítali 10 nových prvňáčků za účasti pana starosty Josefa Víchy a dalších hostů. Všem dětem přejeme pohodový a moc úspěšný školní rok, hodně nových zážitků  a dobré kamarády.
Nejen prvňáčci,ale celá škola byla obdarována firmami Smurfit Kappa Žimrovice a Smurfit Morava Paper dary, za které jsme nakoupili pro všechny děti mnoho školních potřeb. Děkujeme moc za ty dary!
Protože jsme školní fotoaparát předali paní vychovatelce na její studijní cestu, dostali jsme pouze pár fotek z městského úřadu, které naleznete ve fotogalerii. Jestli někdo z přítomných rodičů může poskytnout své foto ze zahájení, rádi je použijeme.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí