Info o posledních dnech ve škole

altProtože se přikulují poslední dny školního roku, přinášíme ještě několik informací:

Pátek 26.6.    - Proběhne Školní olympiáda, družina v odpoledních hodinách má běžný provoz
Pondělí 29.6. - Půjdeme na výlet Melečkem. Odchod od školy v 8.00 hodin, návrat kolem 14.00 hodiny. Děti mají oběd odhlášený, prosíme o velkou svačinku a pití. Děti si mohou opéci párky! Dobré oblečení a pláštěnku s sebou! Za špatného počasí bude náhradní program. Odpolední družina má běžný provoz.
Úterý 30.6.    - Poslední zvonění a rozdávání vysvědčení, předpokládaný konec v 9.15 hodin. Děti odchází potom domů, oběd se nevydává!
Středa 1.7. - Budíček v 11.00 hodin a později - ZAČÍNAJÍ PRÁZDNINY!!!