Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní slavnost 2015

altVěř a přestane pršet! Říci to ráno 23.6., nikdo by nevěřil. Déšť však postupně ustával, po obloze táhly mraky, ty se pomalu protrhávaly, pak vysvitlo na malou chvíli sluníčko, pak zase mraky, sluníčko, mraky, ale na začátku akce, který byl v 15.30 hod., již všichni věřili v pěkné počasí. Amfiteátr praskal ve švech (rozuměj : v kamenech) a mnozí stáli ještě mimo něj. Nejdříve se představily děti ze školky s muzikálem Pomáda, paní učitelka Řemelková se rozloučila s odcházejícími předškoláky a po jejich závěrečné písničce nastoupily děti ze školy. Rozloučili jsme se s odcházejícími čtvrťáky (bude nám opravdu smutno!) a děti pod vedením paní učitelky Šromové vystoupily s operou Karkulka. Parádní výkony všech aktéru podtrhly kostýmy Káji Karleové. Po opeře s country tanci vystoupili třeťáci a čtvrťáci. Pěkně je to paní vychovatelka naučila!
   Kluci a děvčata ze SRPŠu nám převelice pomáhali při přípravě pizz, jejich pečení. Jiní dělali párky v rohlíku, rozlévali pití. Mamky (někde i taťkové) připravily mnoho buchet, za které moc děkujeme!
Díky za spolupráci nejen při této akci, ale za celý školní rok. Vašeho přístupu ke školce i škole si velmi považujeme. I pan starosta Josef Vícha, který se slavnosti zúčastnil, ocenil krásnou atmosféru školy.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí