Oslavy Dne dětí

altDen dětí, který jsme oslavili 1. června, se opravdu vydařil. I děti ze 3. a 4. ročníku se písemně vyjádřily a zhodnotily celé dění. Sluší se poděkovat paní Rábové, pánům Marošovi, Večerkovi a Řemělkovi a Barunce za pomoc při organizaci akce. Díky také našemu SRPŠ a manželům Vavřínkovým za dary pro děti!

Na Mezinárodním dni dětí se mi líbily soutěže. Ale nejvíc mě bavilo strefovat se se zavázanýma očima do kyblíku. Sranda byla i na skákacím hradu. Ale největší sranda byla, když Zuzka skákala v pytli.
Kristýna Jaroňová, 4. ročník

Na Dni dětí se mi nejvíce líbilo, jak jsme obcházeli atrakce. Taky se mi líbilo, jak jsme dostali špekáček v rohlíku. Byl tam taky skákací hrad, na kterém jsme skákali. Líbil se mi celý Dětský den.
Zuzka Marošová, 4. ročník

Na Dětském dni se mi líbila atrakce skákání v pytlích a klíče, které jsme museli co nejrychleji donést a pověsit na stejnou barvu. Pak se mně líbil skákací hrad s palmami na rozích a uprostřed.
Denisa Tomanová, 4. ročník

Líbil se mi skákací hrad, protože se na něm mohlo skákat. Líbily se mi soutěže, protože byly zajímavé. A bylo tam dobré pití.
Vanda Zmijová, 3. ročník