Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Svatodušní pondělí - smažení vajíček

alt190 vejcí, 5 kg hladké mouky, kilo sýra a další kilo salámu + další ingredience = smaženice a mnoho, velmi mnoho pizz.
Naše škola a sdružení rodičů připravila o Svatodušním pondělí 25.5. na školní zahradě tradiční smažení vajíček. Přišlo mnoho rodičů, ještě více dětí a další příznivci školy. Počasí nám drželo, takže už od 12. hodiny se zahřívala naše chlebová pec. V 15.30 hodin už na zahradu přicházeli první návštěvníci a pohodové odpoledne mohlo začít. Program zpestřilo i vystoupení dětí z mateřské školy. Poslední návštěvníci opouštěli zahradu po 19. hodině a o čtvrt hodiny později začalo pršet.
Děkuji všem organizátorům za skvělou práci a za čas, který věnovali ostatním návštěvníkům. D.Š.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí