Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Navštívili jsme památník v Hrabyni a Darkovičky

altV rámci projektu o 2. světové válce jsme 28. dubna navštívili památník v Hrabyni a Areál čs. opevnění v Hlučíně -Darkovičkách. Postřehy
z této  akce zapsal Pepík a Alenka ze 4. ročníku, které přinášíme níže. Podívejte se jinak do fotogalerie na zachycené obrázky!


Včera jsme se jeli podívat na památník II. světové války a na válečný bunkr. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme si prohlíželi tanky. V bunkru nám pan průvodce ukázal, jak se v něm žilo. Moc se mi to líbilo. Paní v památníku nám ukazovala hezké obrázky. Výlet se mi moc líbil. (Josef Lindovský, 4. ročník)

Moc se mi líbil bunkr v Darkovičkách. Bunkr se jmenoval MO-S 19 Alej. Byl velký a vedl do podzemí. Byl hezký, ale bydlet bych tam nechtěla. Je to první bunkr, který jsem viděla a moc se mi líbil. (Alena Kadlubiecová, 4. ročník)

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí