Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Tradiční Svíškový ples je minulostí

altTak další ples je úspěšně za námi. Vydělali jsme necelých 31.000,- Kč, takže oproti loňskému výsledku jsme se zvedli o cca 10 000,- Kč nahoru, je to podle mne parádní výsledek.
   Ples zahájilo vystoupení souboru Hradecký kmínek se slavnostní polonézou, které sklidilo oprávněný potlesk publika a ples to nějak nastartovalo. Hudba tentokrát hrála podstatně lépe než loni, pauzy jen 10-12 minut a lidi si ji tentokrát pochvalovali. V tombole jsme měli ve finále cca 220 cen včetně kávovaru jako hlavní ceny, tiskárny, konvic,  bedniček a jiné elektroniky apod. Po finálovém kole bohaté tomboly jsme ještě vyhlásili zvláštní cenu útěchy, kterou byla prasečí hlava. V pekle se tentokrát nekouřilo a snad i díky tomu tam byl velmi dobrý výdělek. Guláš měl úspěch a díky knedlíku jako příloze se i minimálně vizuálně zvedla úroveň večere pěkně nahoru. Lidi se dobře bavili až do 2,30 hod., kdy to hudba ukončila.

                            Za organizátory plesu   Ing.Jan Lindovský

  Děkuji všem organizátorům za celou přípravu i realizaci plesu. Cením si Vašeho času i nasazení, které jste do zdárného průběhu akce vložili. Zároveň děkuji všem rodičům a ostatním dárcům za ceny, které jste věnovali do tomboly. Vydělané peníze neslouží nikomu jinému než dětem ve škole a to za tu námahu určitě stojí.

                           Ještě jednou díky!   David Šrom, ředitel

PS: Foto pana Kadlubiece z plesu naleznete ve fotogalerii!


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí