Turnaj ve florbalu a recitační soutěž

alt29.ledna proběhl v tělocvičně ADP "pololetní turnaj školy" ve florbalu. Pět smíšených družstev hrálo v systému každý proti každému. Po dvou hodinách bylo jasné, kdo se stal florbalovým mistrem školy. Kapitánka mužstva Adélka s Evička, Verunkou, Káťou, Danem K. a paní vychovatelkou porazila týmy, které měly mnohem více mužského hormonu. Tím se potvrzuje, že mužská síla není vším. Gratulujeme!

V tento den proběhla i recitační soutěž, kdy do společného klání se přihlásily téměř všechny děti.
V mladší kategorii vyhrála Eva Seidlová před Anetkou Barešovou a Markétkou Marošovou, ve starší kategorii s básní o pračlověku zvítězil Pepa Lindovský před Alenkou Kadlubiecovou a Anetkou Tomanovou.
Všem dětem děkujeme za krásnou recitaci, vítězům gratulujeme!