Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední den v tomto roce

altPoslední den kalendářního roku 2014 jsme ve škole strávili tradičními akcemi. Nejdříve jsme hned v 8 hodin ráno vyrazili do lesa na Horku, abychom na našem oblíbeném místě vystrojili "hody" pro lesní zvěř. Tentokrát nás nevítala ojíněná nebo zasněžená krajina, jako tomu bylo v minulých letech. Bylo po dešti, ale atmosféra byla stejně předvánočně kouzelná. Všichni jsme si to moc užili.
Po návratu do školy proběhla ve školní družině tradiční vánoční besídka, na které ti odvážní vystoupili s nějakým programem, všichni jsme si zazpívali a následně se rozdávaly dárky. Děti si navíc mohly rozbalit i nové hračky, které byly zakoupeny pro školní družinu.
Podívejte se na foto a přesvědčte se, že jsme se měli opravdu hezky!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí