Převzetí titulu Ekoškola MSK

strom8. listopadu 2011 ředitel školy společně s dětmi ze 4. ročníku - Matějem, Lukášem, Adélkou a Kristýnkou, převzal v rámci celokrajské soutěže "Ekologický zodpovědný kraj 2011" Referenční list za mimořádné ekologické aktivity, které přispívají ke vzdělávání pro udržitelný rozvoj Moravskoslezského kraje.

Pro toto vysoké ocenění jsme si zajeli do Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, kde nám jej při slavnostním setkání předala náměstkyně hejtmana Mgr. Věra Palková. Ocenění udělené Radou Moravskoslezského kraje si velmi považujeme, radost máme i ze šeku na nákup knih v hodnotě 5.000,- Kč, kterými si rozšíříme naši žákovskou knihovnu.

referenčí listděti v ostravě