Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost Slabikáře - pasování prvňáčků

alt14. listopadu v rámci dnes již tradiční školní akce Slavnosti Slabikáře byli prvňáčci pasováni na čtenáře. Než královské veličenstvo přistoupilo k samotnému aktu, museli nejmladší školáci prokázat, co se za dva měsíce školního roku naučili. Od písmen, slabik a slov se dostali k jednoduchým větám. Celá ukázka jejich práce byla proložena písněmi, básněmi a tanečky. Obrovský pokrok dětí mohli sledovat kromě ostatních školáků i jejich rodinní příslušníci. Slavnostní atmosféru podtrhl i fakt, že tento den jsme si připomenuli nedožité 107 narozeniny švédské spisovatelky a kamarádky dětí Astrid Lindgrenové.
Podívejte se na foto z akce ve fotogalerii!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí