Pozvánka na slavnostní zahájení školní roku

altMilé děti, vážení rodiče,
protože prázdninám dochází pomalu dech a blíží se začátek školního roku, dovolujeme si Vás pozvat dne 1. září 2014 na slavnostní zahájení školního roku 2014/2015, které proběhne od 8,00 hodin v prostorách Základní školy Žimrovice. V případně pěkného počasí se sejdeme v amfiteátru na školní zahradě. V tento den nebudete kromě přezůvek potřebovat žádné pomůcky. Jenom prvňáčkům doporučujeme vzít si igelitovou tašku. Některé důležité informace jsme vložili do informačního časopisu pod tímto textem.
                                                                           Těšíme se na setkání s Vámi!!!
                                                                           Zaměstnanci ZŠ a MŠ Žimrovice

PS: Jeden úkol pro děti přece jenom máme! Musí u svých rodičů zjistit, jestli 2. září již budou chtít přihlásit oběd.