Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Sobota 5.7. - Den dobrovolníků

altDal jsem si závazek, že během prázdnin splním "bobříka newebu" (cílem tohoto bobříka je nenapsat žádnou zprávu na školní web), ale nedá mi to, abych nepoděkoval všem dobrovolníkům, kteří v sobotu 5.7.  pomáhali na zvelebování naší školy a školky. V dopoledních hodinách se sešlo celkem 6 chlapů, aby vybourali stávající dětské záchodky a koupelnu. Plánoval jsem práci na celý den, ale "vymalováno" (a to jsme přitom nemalovali) bylo za dopoledne.
V odpoledních hodinách zorganizoval Aleš Řemelka přepravu darovaného klavíru z Ostravy do 2. patra školy. Přestože se říká, že darovanému klavíru na klapky nehleď, my jsme hleděli. Je to klavír a hraje!
Děkuji všem dobrovolníkům za jejich dobrovolnou a vydatnou službu, vážím si toho! Dobrovolně teď přemýšlím, kde bych jejich dobrotivosti ještě využil. D.Š.

PS: Za to Vám, chlapi, dovolím zatopit si v chlebovce!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí