Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední zvonění

alt
A už je to tady. Poslední den školního roku. Za zřizovatele školy se s námi přišel rozloučit pan starosta Karel Hanák a my si toho velmi vážíme!
Gratulujeme všem vzorným čtenářům školy, kteří byli tento den slavnostně oceněni, Barunce Řemelkové za zvláštní ocenění za vzornou reprezentaci školy a děkujeme školnímu SRPŠ, že nám poskytl v tento den dárky i samotného předsedu.

Pro Barunku, Káťu, Dominika, Kubu Juchelku a Kubu Hertla, Philippa. Matyáše a Adama je to ze všech posledních dnů v naší škole ten nejposlednější. Odcházejí totiž po prázdninách do jiných škol a my jim přejeme mnoho úspěchů v dalším životě.
Bylo nám ctí, že jsme je mohli poznat, že jsme s nimi prožili mnohé dobré (toho zlého bylo minimálně :)) ).

Všem přejeme krásné léto a těšíme se na setkání 1.září v 8.00 hodin v naší "vymazlené škole"!
Foto z posledního zvonění naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí