Reportáž z předposledního dne školy

alt6.00 hodin  Studium meteomap - hlásí deštivo, postupné protrhávání oblačnosti a zase deštivo
6.10 hodin  První telefonát nervózního rodiče a otázka: "Jede se?" (To kdybychom  věděli!)
6.11-6.45 hod. Následují další telefonáty. To už jsme rozhodnutí - jedeme.
6.50 hodin  Scuk u autobusu, nikdo nezaspal a jedeme takřka v plném počtu.
7.05 hodin  Výprava v linkovém autobuse směr Dubová, rodiče necháváme v Žimrovicích.
7.30 hodin  Vystupujeme v Dubové a míříme ke zřícenině hradu Vikštejn.
7.35 hodin  Vytahujeme pláštěnky a myslíme si, že bude líp.
7.36-8.50 hod. Je hůř! Lije jako z konve. Mazlíme se s mloky, objevujeme sklepní prostory hradu, tísníme se v největším lijáku pod střechou strážní věže (ještě že je opravena).
8.51 hodin  Přestává pršet, scházíme do Podhradí.
9.20 hodin  Dorážíme do autocampu a svačíme.
10.15 hodin Vyjíždíme na lodičky, jenom někteří nemají důvěru v kormidelníky a raději zůstávají na břehu.
10.44 hodin Barunka padá v oblečení z mola do vody. Nikoho to nepřekvapí. Adam poskytuje veškeré oblečení kromě spodního prádla. Maminka zná buď tak dobře Adama nebo jeho učitele.
11.30 hodin Oběd - hranolky + řízek + kečup + tatarka = príma bašta.
12.00-13.00 hod. Slunce svítí jako divé, děti jsou jako divé, do vody již nikdo nespadl. Střílíme ze vzduchovky, hrajeme fotbal (ředitel poráží Philippa 13:4!), skáčeme na trampolíně, houpeme se a provádíme jiné prostopášnosti. Je nám prostě fajn!
13.01 hodin Kráčíme na autobus na Podhradí směr Žimrovice
14.16 hodin Vystupujeme z autobusu u restaurace U Dihla. Dorazili jsme všichni včetně Barunky.

Foto z celé akce naleznete tam, kde obvykle!