Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vzdělávací pořad o relikviáři sv. Maura

altVe středu 16.4. byli kluci a holky ze 3. a 4. ročníku pozváni na vzdělávací pořad o relikviáři svatého Maura do Národního domu v Hradci nad Moravicí. O této jedinečné památce, o její historii a nalezení nám vyprávěli pracovníci zámku Bečov nad Teplou, kde se tento skvost nachází. Děti měly možnost pracovat s modelem relikviáře a seznámily se s jednotlivou výzdobou schránky.
Všem rodičům zúčastněných dětí mohu s radostí napsat, že se děti nejen pěkně chovaly, ale byly i pochváleny, jaké mají znalosti. Nahlédněte do fotogalerie na pár momentek z akce. D.Š.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí