Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výlet do Olešnice za řemeslem


alt

V pondělí 24.3.2014 jsme jeli do Olešnice za řemeslem modrotiskem. Byl tam pán, který nám vypravoval o modrotisku. Ukazoval nám, jak se tiskne na látku. Já i Ája jsme s ním udělaly rozhovor. Mohli jsme si něco koupit z výrobků modrotisku. Nakonec jsme jeli do ZOO Olomouce, kde bylo hodně zvířat. Například vlk, který na ostatní vyl, žirafy atd. Hned vedle ZOO stojí restaurace Archa, kde jsme jedli brambory s řízkem. Bylo to velmi krásné.
                                                              Bára Řemelková, 4. ročník24. března jsme navštívili modrotiskařskou dílnu a olomouckou ZOO. Pán, který nás provázel v dílně, byl velmi milý. Potom jsme jeli do ZOO na Svatý Kopeček. Měli jsme tam v jedné restauraci dobrý oběd. Po obědě jsme šli rovnou do ZOO. Hned na začátku nás přivítali lemuři. Byly tam opice, netopýři, vlci, hadi, žirafy atd.
   Nejvíce mě zaujalo vytí vlků a dovádění lemurů a opic. Na další den jsme ve škole měli test o zvířatech v ZOO.
                                                           Philipp Skront, 4. ročník

V pondělí 24.3.2014 jsme navštívili modrotiskařskou dílnu v Olešnici na Moravě. Viděli jsme, jak se tiskne látka. Pak jsme navštívili ZOO Olomouc na Svatém Kopečku. Viděli jsme různá zvířata: žirafy, lemury, opice, ...
    Moc se mi to líbilo.
                                                            Adam Beinhauer, 4. ročník


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí