Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Spaní ve škole

Předposlední večer I. pololetí se sešlo 22 statečných (a zdravých) ve škole k tradičnímu spaní ve škole. Než děti zalehly do spacáků, absolvovaly mnoho her a dobré zábavy. Některé děti se dokonce odvážily k pochodu přes rozsáhlou školní zahradu v rámci bobříka odvahy. Mezi statečnými byla i prvňačka Viki nebo druháčka Káťa. Odvážný není ten, kdo se nebojí, ale kdo dokáže svůj strach překonat.
Ze spacáku jsme se už koukali na animovaný film a před půlnoci zalehli. Ráno jsme se všichni sešli při snídani u společného stolu.
Koukněte se na pěkné momentky z akce ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí