Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Ples při svíčkách

V pátek 24.1. proběhl tradiční Ples při svíčkách v Kulturním domě Domoradovice, který pořádá naše sdružení rodičů. Pořadatele stála příprava i samotná organizace mnoho energie a času, někteří si brali v pátek i dovolenou, aby vše doladili a připravili tak pro účastníky příjemnou zábavu. Děkuji všem pořadatelům i lidem, kteří se podíleli na přípravě plesu. Vám, kteří jste na nás pamatovali a zaslali do tomboly dárek, vyslovuji tisíceré díky!

Sláva všem ochotným!!!     David Šrom, ředitel
PS: Michale, vyřiď všem "srpšákům" i dalším organizátorům mé poděkování.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí