Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vzpomínka na Vánoční jarmark

4. vánoční jarmark, který spolupořádala naše škola s ADP Žimrovice a SDH Žimrovice, je minulostí. Stánky jsou sklizené, stromeček na návsi již po slavnostním rozsvícení ve večerních hodinách svítí. Zůstaly vzpomínky a také pěkné fotografie, na které se nezapomeňte podívat ve fotogalerii. Níže je uvedený odkaz na fotoreportáž pana Milana Mainuše, který dal svolení k jejich uveřejnění. Přidal i hodnocení celé akce.
Děkujeme všem spolupracovníkům, prodejcům a spřáteleným duším za spolupráci. Velmi si toho vážíme!!!

Přátelé, posílám pár hudebních obrázků ze včerejšího rozsvěcování vánočního stromu v Žimrovicích. Musím přiznat, že to tam měli velmi dobře připravené a kdyby ještě účinkující trošku přisvětlili ať jsou lépe vidět, nebylo by co vytknout J .
Milan Mainuš

Fotoreportáž z jarmarku pana Mainuše

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí